Предметні тижні у нашій школі стали частиною позакласної та позаурочної діяльності школярів. 23 квітня в Україні відзначається День психолога, саме в цей період проводиться Тиждень психології у школі. Цього року Тиждень психології проводився з 24 квітня по 28 квітня.
Під час підготовки до проведення заходів в рамках Тижня психології, шкільний психолог Хохол Марина Андріївна враховувала важку ситуацію, яка склалася в нашому суспільстві і ті проблеми з якими зіткнулися наші діти в результаті війни.
Предметний тиждень із психології проводився з метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою.
Понеділок проходив під гаслом «Хорошій настрій починається з душі,
а не з ноги, з якої зранку встали»: відбулося відкриття Тижня психології, розповсюдження пам’яток «Думки «ВЕЛИКИХ» на щодень», заняття з учнями 1-2 класів за програмою «Королівство внутрішнього світу».
Другий день – вівторок – проходив під гаслом «Якщо ви хочете, щоб життя вам посміхалося, подаруйте йому спочатку гарний настрій». Було проведено гру з учнями 5-6 класу «Слідопити» та заняття з елементами тренінгу «Людяність перш за все», експрес-опитування учнів 5-9 класів «Твоє ставлення до школи».
«Подаруй світу посмішку!» було гаслом на третій день Тижня психології. Учні робили селфі з друзями, даруючи один одному хороший настрій. Було проведено заняття з учнями 3-4 класу «Поговоримо про емоції».
У четвер гаслом дня було «Ми – різні, ми – рівні». Були проведені бесіди з учнями 7-8 класів «Толерантність врятує світ», консультації з педагогами на тему кольоротерапії.
Для п’ятого дня Тижня психології вибрано гасло «Щоб перебувати в злагоді з собою, людина має бути тим, ким вона може бути». Було проведено заняття з елементами тренінгу для учнів 9-11 класів «Самопізнання».
Практичний психолог намагалася залучити всіх дітей, створити умови, за яких вся школа від малого до великого протягом тижня буквально занурюватиметься в світ психології, об'єднуючи в єдине всіх учнів і педагогів. Беручи активну участь у заходах учні мали змогу виявити свої інтелектуальні здібності, розкрити багатогранність своїх інтересів.