Актуально Важливо

Важливі та актуальні новини

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Сьогодні, 28 листопада 2023 року на базі Пузняківського ЗЗСО І-ІІІІ ступенів відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України під гаслом "Даруй тепло - заради МИРУ!", в якому взяли участь не лише учні Пузняківського закладу, а також вихованці Пузняківського ЗДО та Критенської початкової школи. У благодійному заході взяли участь Микола Дуб, голова Кольчинської селищної ради; Ольга Хохол, староста Пузняківського старостинського округ; Михайло Кушнір, староста Верхньовизницького старостинського округу; протоієрей о.Яростав Долгош, адміністратор греко-католицької парафії Різдва Пресвятої Богородиці с.Пузняківці, Віталія Зварич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради; Марія Окс, спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради, керівники відділів та працівники апарату Кольчинської селищної ради, керівники закладів освіти, працівники культури, педагоги, батьки, учнів, вихованці.

На благодійному ярмарку були предствлені різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби. Серед запропонованого асортименту були з любов’ю приготовлені випічка та солодощі: тістечка, кекси, торти, трубочки та інші ласощі. На ярмарку можна було придбати страви української кухні, напої, сувеніри, прикраси.
Допомогти героям-бійцям, які захищають нашу Україну, боряться за наше майбутнє – це обов’язок кожного з нас. Адже українські захисники – це наша гордість, взірець мужності, свідомості й самопожертви, непорушна сила між страхіттями війни й життям мирних людей!
Ми намагаємось виховувати справжніх українців, і кожен здобувач освіти розуміє, що зараз такий складний час, і невеличкі донати можуть допомагати нашим Збройним Силам. незабутні емоції, а головне – підтримав наших захисників.
Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил!
Об’єднуймо зусилля заради Перемоги!
Разом ми – сила!
Разом ми – непереможні!
Слава Україні! Героям Слава!