Актуально Важливо

Важливі та актуальні новини

" Сокіл" " Джура"-всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра.

#Сокіл_Джура «Сокіл» («Джура») — всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра, що є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Організація гри у школі спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об'єднання дітей для виконання завдань гри. Метою гри є військово-спортивне і національно-патріотичне виховання української молоді на основі традицій українського козацтва. 29 квітня 2024 року у Пузняківському ЗЗСОвідбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри"Сокіл"("Джура").

Цього року у грі "Сокіл" ("Джура") взяли участь шість роїв : «Славні козачата», « Веселі козачата», «Соколи»,»Кіборги»,»Незламні»,»Українські титани». Було проведено два конкурси "Патріотична пісня" та різні естафети.

Змагання полягали у проведенні комплексних командних ігор військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування. Стартувало відкриття традиційно із шикування команд-учасниць, далі почалося знайомство з роями, які презентували свій рій у формі візитної картки.

Гра складалася з різних конкурсів: “Відун”, «Смуга перешкод», «Рятівник» та ін. Рої «Соколи» та «Кіборги»,»Українські титани»,» Незламні»- продемонстрували свої знання з історії, вміння надати першу домедичну допомогу, свою фізичну витривалість та силу, згуртованість, вміння підтримувати та допомагати один одному. Всі команди, виявивши згуртованість, наполегливість і неабияку волю до перемоги, показали гарні результати.

Усе відбувалося захопливо, цікаво та весело. Члени журі довго обговорювали та визначали переможців у кожній номінації, але все ж таки I-місце отримав рій « Соколи»-ройовий Олександер Іваник.

Дякуємо усім хто доклав багато зусиль для проведення цього свята.

© Copyright PUZNedu 2024. Design & Development by EDweb

Пошук