Вручення свідоцтв 2022 (фото)

1 липня 2022 року Пузняківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів проводжав у доросле життя своїх випускників.

Свято з щемом у серці, але з радісними моментами та вірою у те, що все складеться якнайкраще. І для випускників, і для нашої країни!

Першою зі словами привітання звернулася до всіх присутніх керівник закладу Надія Баляк.

У цьому році 10 учнів отримали документи про здобуття повної загальної середньої освіти. Це молоді, розумні, перспективні особистості - наше майбутнє. Хочеться відмітити, що одна наша випускниця Євгенія Лучан була нагороджена золотою медаллю за високі досягнення у навчанні.

З такою важливою подією прийшли привітати голова Кольчинської селищної ради Микола Дуб, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради - Володимир Фаринич, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Кольчинської селищної ради Віталія Зварич, спеціаліст відділу культури Кольчинської селищної ради Марія Окс, староста Пузняковецького старостинського округу Ольга Хохол.

Гості побажали нашим випускникам успіхів, впевненості, легкої та щасливої долі у подальшому дорослому житті, а також вручили їм цінні подарунки.

Уся урочиста частина була хвилюючою та зворушливою. Класний керівник Євген Петерлик також привітав випускників, сказав декілька напутніх слів.

Діти, в свою чергу, дякували своєму класному керівнику за ту працю та любов яку він віддавав своїм учням.

Зворушливим було привітання мами випускниці Людмили Іваник. А випускники, в знак подяки та любові до батьків, виконали гарну пісню. Гарне привітання прозвучало від першої вчительки Наталії Пензештадлер!

Любі наші, рідні випускники 2022! Бажаємо вам МИРНОГО, щасливого майбутнього!!


Переглянути весь

ФОТОАЛЬБОМ

© Copyright PUZNedu 2024. Design & Development by EDweb

Пошук