День знань! Доброго ранку! Ми з України!

У Пузняківському ЗЗСО I-III ступенів відбулись урочистості з нагоди Дня Знань. Це особливе свято, яке несе радість, незабутні емоції школярам, батькам, педагогам. Цьогоріч перше вересня-символ незламності нашої країни,адже розпочинається навчальний рік і попри всі труднощі учні здобувають знання. Під час лінійки хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників.

Зі словами вітання та побажання міцних знань,здоровя ,успішного навчального року та мирного неба виступили директор Надія Баляк та староста Пузняківського старостинського округу Ольга Хохол.

Словацька некомерційна організація «Людина в біді» міста Братислава подарувала кожному першокласнику гарні та якісні портфелики та учнівське приладдя, яке вручила їм Надія Юрівна.

Першокласники у віршах висловлювали свої бажання та мрії про навчання. Випускники звертались до педагогів зі словами вдячності за шкільні роки, які швидко пролетіли , та будували плани на непростий навчальний рік.

Особливої уваги заслуговує патріотичний танець «Ой, у лузі червона калина…», який виконали дівчатка нашої школи. Перший дзвоник лунав цього річ незабутньо.


Переглянут весь

ФОТОАЛЬБОМ

© Copyright PUZNedu 2022. Design & Development by EDweb

Пошук