Хвилююча зустріч напередодні дня захисників і захисниць України!

Напередодні Дня захисників, 7 жовтня, у Пузняківський ЗЗСО I-III ступенів завітало подружжя військовослужбовця лейтенанта командира роти військової частини 3085 с.Дівички Київської області Скрипника Андрія Андрійовича та військової медсестри, бойового медика взводу охорони Скрипник Вікторії Вікторівни.

Вікторія – колишня учениця школи, яка далеко від домівки зберігала теплі спогади про рідний заклад. Тому, особливо хвилюючою була їхня зустріч із сьогоденними учнями, для яких це стало великою приємною несподіванкою.

Діти гляділи захопливо гляділи в очі тим, завдяки кому вони сьогодні можуть ходити до школи та бачити мирне небо над головою.

Спілкування з учнями пройшло в невимушеній обстановці. Під час зустрічі діти дізналися багато цікавого і нового від гостей. Відповідаючи на запитання присутніх, військові намагалися в доступній формі розповісти учням про свої солдатські будні, про солдатську дружбу і, про все, що цікавило дітей.

Старшокласників закликали вибирати в майбутньому професію військового, бути сміливими, мужніми,не боятися пройти військову службу, зокрема за контрактом.

Андрій та Вікторія почули слова подяки і шани від педагогічного і учнівського колективів за їхню мужність, силу волі, витривалість, вірність нашій Україні.

Переглянути весь